MEZOTERAPIA

 

 

 

Mezoterapia mikroigłowa, zwana mikronaukłuwaniem, czy terapią indukcji kolagenu CIT jest metodą, która stymuluje proces gojenia, wywołany mikronakłuwaniem, co prowadzi do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie mikronakłuwanie usuwa drobne linie, redukuje zmarszczki, blizny i rozstępy. Technika ta jest stosowana także do poprawy tekstury skóry i zmniejszenia porów. Efektywne wprowadzanie składników aktywnych wgłąb skóry przy wysokim stopniu absorpcji powoduje, że mikroiniekcja jest stosowana do leczenia nadmiernej pigmentacji (brązowe plamy), trądziku i łysienia. Igiełki tworzą w skórze mikroskopijne otworki, które otwierają ścieżki łatwego i szybkiego dostarczania substancji aktywnych, zawartych w koktajlach wgłąb skóry. Mikrouszkodzenia aktywują proces gojenia, który inicjuje zwiększoną produkcję nowego kolagenu i elastyny – dzięki mezoterapii mikroigłowej skóra staje się grubsza, napięta i odmłodzona.

 

Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na głębokość niezbędną dla danej procedury zabiegowej. To nowoczesne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie estetyczne wykorzystywane w walce z różnymi niedoskonałościami skóry. Zapewnia regenerację skóry na poziomie komórkowym. Za sprawą bezpośredniego dotarcia z lekiem do źródła problemu estetycznego, metoda zapewnia skuteczne rezultaty w likwidowaniu niedoskonałości skóry. Zwalcza cellulit, likwiduje zwiotczenia, odmładza i widocznie poprawia jej wygląd.

Aby kuracja była skuteczna należy wykonać od 6 do 10 zabiegów.

Wskazania

  • przeciwdziałanie cellulitowi
  • zmniejszenie rozstępów
  • przywrócenie skórze jędrności
  • regeneracja, nawilżenie i odmłodzenie skóry

Przeciwwskazania

  • kobiety w ciąży
  • rozrusznik serca
  • epilepsja
  • zmiany trądzikowe

 

Przydatne informacje

Przed

Zabieg nie wymaga żadnego przygotowania – Kosmetolog usunie ewentualny makijaż. Zaplanuj sobie godzinę profesjonalnej pielęgnacji dla siebie, przygotuj się na relaks i wyłącz telefon.

Po

Zabieg umożliwia natychmiastowy powrót do naturalnego trybu życia – procedura nie wymaga szczególnych działań rekonwalescencyjnych.